Hakkımızda

hakkimizda-nostalgia-pansiyonnostalgia cafe – kaynaklar : ekşi sözlük – blog.erkantekman – hurriyet.com – aksam.com.tr – sosyomat.com

1 – evet efendim var boyle bi si hatta bir yer. datca da palamutbuku nde, duvarlari can yucel resimleriyle dolu olan ve kutuphanesinden kitap alip sezlonglarda okuyabildiginiz, bahcesi, cayi, yemekleri ve calisanlari super olan cafe.
(bkz: tatil ozlemiyle yanip tutusmak)

2 – palamutbükü’nde bulunan, aynı anda leman sam, nejat işler ve fuat saka’yı barındırdığına şahit olunan, her yeri eski fotoğraflarla kaplı, özellikle ve özellikle salataları orgazmik derecede lezzetli, dolunayda önündeki sahilde bulunan şezlonglara uzanıp buz gibi bira ve dalgaların sesi eşliğinde seyredilesi harika bir manzaraya sahip, harika mekan.

3 – sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil tercih edenlere kesinlikle önerilebilecek mekan. can yücel’in anısına nostalgia cafe’ye de uğranabilir.

nostalgia-pansiyon-iki-kusak

http://www.sosyomat.com/etiket/dat%C3%A7a/3

… palamutbükü diyorum, kargı diyorum başka da bişey demiyorum.hele ki nostalgia’da içilen iki kadeh rakıdan sonra insan iflah olmaz.

nostalgia-pansiyon-dostlar

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2005/09/12/700823.asp

…. Mavi selviler ve günebakanlarla çevrili bahçesi, kahvaltılarda serin, akşamlarıysa iyi müzik ve iyi yemek için güzel bir atmosfere sahip. Kırmızı şaraplı dana kızartması ve amaretto soslu incir tatlısı spesiyaller. Kışın kapalı. Duvarları Yeşilçam fotoğraflarıyla dolu, denize sıfır Nostalgia Cafe (0252 725 55 06), ev yemekleri için doğru adres….

nostalgia-pansiyon-bizler-300x225

http://blog.erkantekman.org/2004/08/datada-bir-hafta.html

…Üçüncü gün sıradan büklere devam ettik, Palamutbükü’ndeydik. İşte size sakin, tenha ve harika bir plaj, fıstık gibi bir deniz.

Sevgili eşime de biraz uyduruk olmakla birlikte bir maske-şnorkel aldığımızdan birlikte sualtına bakabiliyorduk. Ama Palamutbükü kumluk bir mekan olduğundan fazla bir zevat mevcut değildi. Bir deniz yıldızı ile biraz uğraştım, birkaç dil balığını izledik, o kadar. Öğlen yemeğimiz Nostalgia Cafe’deydi. İşte size ikinci gastronomik zirve! Tazecik bahçeden koparılmış sebzeler, nefis yerel zeytinyağında pişirilmiş. Yeme de yanında yat. Sanırım abarttık, ama hakediyordu doğrusu.
….Ertesi sabah pılıyı pırtıyı toplayıp geri döndük. Palamutbükü ve Nostalgia Cafe (bu kez meşhur kabak çiçeği dolması!) kürü ile kendimize gelebildik ancak.